Foto 1
Foto 2
1

Wyjazdy rozwojowe na Bali - zmień siebie, zmień swój świat

Oferta naszych wyjazdów jest dynamiczna i niektóre z programów powstają spontanicznie inspirowane sugestiami naszych klientów. Nie są to zwykłe komercyjne wyjazdy turystyczne. Każdy z programów budowany jest na kanwie poszukiwania i rozwoju dla każdego, kto weźmie w nim udział.

Są to programy dla otwartych i szukających, dla tych, którzy nie wstydzą się swojego wnętrza i nie będą ukrywać swoich odczuć, ani spontanicznych reakcji, natomiast chcą i będą integrować się ze swoim otoczeniem.

Różnorodność oferty pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie. Dla każdego z Was możemy też stworzyć indywidualny program. Cokolwiek jednak wybierzecie, to o jedno jesteśmy szczerze spokojni - Bali ma swoją magię, która udziela się każdemu, ta wyspa jest jak żywa... mówi do nas, oddziałuje na nas i zmienia nas. Jest tylko jeden sposób by się przekonać jakie to zmiany - rzucić się w ramiona Bali.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjazdów dla grup oraz wyjazdów indywidualnych:

  • Wyjazdy grupowe -  najczęściej te wyjazdy odbywają się pod konkretnym tytułem jak np. "Warsztaty Vedic Art" czy "Egzotyczna Bali - wyspa 4 żywiołow"  - zapraszamy!
  • Wyjazdy indywidualne;
  • Oczyszczanie - detoks;
  • Wymarzone SPA - program, który w każdym zakątku Bali zaprowadzi nas do salonu SPA na rewelacyjny relaks i odprężenie;

Przyjedźcie, poczujcie i poznajcie kolejny kawałek siebie. Wasze odkrycia będą Was zaskakiwać... Magia Bali przemówi do każdego, kto choć trochę się na nią otworzy.

Aby uzyskać szczegółowe informacje, zapraszamy do kontaktu.