Foto 1
Foto 2
1

Wyjazd na Bali przygotowany przez dla Ciebie

Bali to wyspa niezwykła, pełna różnorodności, ładnych plaż, dzikich klifów, zielonych tarasów ryżowych i niezwykłej dżungli. Proponuje przygotowanie programu specjalnie dla Ciebie, dla Was albo dla grupy. Ty wybierzesz ile dni chciałabyś spędzić na plaży, ile dni w resorcie zatopionym w tarasach ryżowych, gdzie codzienna joga potrafi wyjątkowo wyciszyć się i nabrać siły do codzienności. Również, do Ciebie będzie należała decyzja czy spróbujesz zanurkować, surfować, albo poczuć adrenalinę podczas canioningu. Jednego dnia pokażemy Ci niezwykłe plaże na Bali, a już następnego możesz jechać do serca Bali zobaczyć najciekawsze świątynie, wypić najdroższą kawę Luwak w ogrodzie pełnym egzotycznych owoców albo spróbować wytropić delfiny w morzu, zobaczyć zapierając dech w piersi wschód słońca na szczycie wulkanu czy... największe jaszczurki na świecie - warany, słynne smoki z Komodo na jednej z wysepek Narodowego Parku Komodo.

Możliwości jest dużo, wszystko zależy od tego, co chcesz zobaczyć i ile masz na to czasu. Pomożemy ułożyć wszystko logistycznie tak, aby był czas na odpoczynek dla duszy i ciała, dla Ciebie lub/i Twojego partnera. Od Ciebie też będzie zależało, w jakich hotelach, bungalowach czy resortach, będziesz przebywać. Określ tylko, co chcesz odkryć magicznego na Bali, a przygoda będzie tuż w zasięgu ręki...

  • Koszt przelotu Warszawa-Bali (Denpasar DPS) -Warszawa: 3 500 - 4 000 PLN, w zależności od tego, ile wcześnie kupujemy bilet lotniczy. Możemy też trafić na wyjątkową promocje i polecieć tam i z powrotem na Bali za 2 500 PLN. W tym celu, należy śledzić nasz profil na Facebooku, gdzie informujemy o promocjach linii lotniczych.
  • Pobyt 13 dni/12 nocy w hotelach o średnim standardzie w 3 różnych lokalizacjach (np. Balangan - na południu Bali, Ubud - w centrum Bali, Kuta - zachodnia część Bali) to koszt ok. 1 350 USD dla dwóch osób (pobyt w jednoosobowym pokoju, za dodatkową opłatą).
  • Aktywności na Bali - zapraszamy do serwisu Indo Explorer - Indo-Oferta - Atrakcje na Bali

Zapraszamy! Napisz, zapytaj, zadecyduj, świat jest dla Ciebie w zasięgu ręki...