Foto 1
Foto 2
1
1
1
1

Spa na Bali

Z każdą sekundą zaczyna się dla nas nowe życie. Wyjdźmy z radością na jego spotkanie. Niezależnie od tego, czy je spotkamy czy też nie, musimy wytrwale podążać naprzód a będzie nam się lepiej wędrować z oczami skierowanymi przed siebie a nie do tyłu

Jerome K. Jerome

 

Proponujemy zostawić stres i wiek w jednym z salonów SPA, podczas pobytu na Bali. Połączenie „zdrowie i wakacje" wydaje się najciekawszym i najlepszym rozwiązaniem podczas wypoczynku, jest to niebywała możliwość zrelaksowania się i uwolnienia od zabieganej codzienności, zostawionej daleko za sobą.

SPA na Bali to nie tylko miejsce gdzie upiększa się ciało, ale również idealne miejsce, gdzie można wyciszyć umysł i zredukować skutki codziennych aktywności. Korzystając z holistycznych pojęć, które zmniejszają efekty stresu, starzenia się i zanieczyszczenia środowiska, salony SPA polecają wyroby naturalne i wykorzystują je, tak samo jak setki lat temu. 

Korzyści czerpane z terapii termicznej i morskiej, aromatoterapii czy terapii ziołowej są ogromne, przede wszystkim redukują stres, co przynosi ulgę napiętym mięśniom i duszy.

Co istotne, na Bali wiele ekstraktów roślinnych używanych w terapiach jest zrobionych z kwiatów czy korzeni dostępnych na wyspie, jest to m.in. Jepun (uroczyn czerwony), Jahe (imbir), Cendana (sandałowiec), Kelapa (kokos) czy Bali Kopi (balijska kawa). Renomowane salony SPA przygotowują własne olejki eteryczne, korzystając ze starych jak świat przepisów, przekazanych przez generacje terapeutów kosmetycznych.