Foto 1
Foto 2
1

Magiczna wyspa - magiczne SPA na Bali

Bali słynie z rewelacyjnych salonów SPA, rozrzuconych niemal po całej wyspie. Niektóre z nich są uznawane za najlepsze na terenie Azji Południowo-Wschodniej. Jednak większość z nich to małe salony, dostępne w ogromnej ilości na ulicach Kuty, Seminyak, Legian czy Ubud. Również przy głównych ulicach można spotkać reklamy salonów SPA.

Każdy hotel posiada mniej lub bardziej wyposażone salony. Czasami jest to tylko małe gazebo, gdzie oferowany jest masaż albo manicure i pedicure, albo duży salon z kilkoma pomieszczeniami, każdy odpowiednio wyposażony w zależności do wykonywanych tam zabiegów. Bardzo często salony posiadają specjalne pomieszczenia, gdzie zabiegom może poddawać się równocześnie para, takie zabiegi polecamy parom, szczególnie podczas podróży poślubnej. Na Bali zdecydowanie jest w czym wybierać...

Używane w salonach kosmetyki to głównie te zrobione z tradycyjnych naturalnych balijskich elementów, ziół, kwiatów, ale również te znanych europejskich marek.

Zapraszamy na pobyt na magicznej wyspie Bali, gdzie przewodnim tematem wyprawy będą wizyty w salonach SPA. Proponuje program 5 lub 7 dniowy, gdzie w 3 wybranych miejscach będziemy oddawać się zabiegom SPA. Pozostała część pobytu to zwiedzanie lub odpoczynek na plaży. Proponuje taki wyjazd indywidualnym osobom lub grupom.

Zapraszam do kontaktu, przygotuje program zgodnie z oczekiwaniami, sugestiami i żądaniami.