Foto 1
Foto 2
1
1
1
1
1

Magiczna wyspa Bali...

...wyspa Bogów, to idealne miejsce na osiągnięcie tego, co w świecie pogoni za pieniądzem prawie nieosiągalne - wewnętrznego spokoju. A zdobyty tutaj spokój, przyda się Wam już potem, w świecie bezwzględnej walki korporacji, by właściwe pokierować ładunkiem pozytywnej, balijskiej energii.

Na stosunkowo niewielkiej wysepce mieści się wszystko czego potrzeba, by poczuć jak same ładują się życiowe baterie i rośnie krzywa motywacji.

Całe Bali, od przystani Gilimanuk, gdzie cumują promy przypływające ze stołecznej Jawy, po położony na wschodzie port promowy Padangbai, skąd już tylko „rzut beretem" na słoneczny Lombok, pachnie kadzidłem i płatkami kwiatów z ołtarzyków modlitewnych.

Zapraszamy Was na najbardziej wyrafinowany festiwal emocji, wrażeń, duchowości oraz zmysłów. Jesteście prawdopodobnie w najlepszym miejscu, by w najszybszy i najprostszy sposób zafundować sobie prawdziwie aktywny chill out oraz pełnię satysfakcji.

Zakosztujcie z nami hinduistycznej lub buddyjskiej medytacji w jednej z tysiąca świątyń. Zdobądźcie z naszą pomocą świętą górę - wulkan Agung lub zmierzcie się z własnymi słabościami podczas niepowtarzalnej wyprawy "Cztery żywioły".

Bali to również i przede wszystkim muzyka gongów i gamelanów, unosząca się w powietrzu jak woń pobożnych kadzideł. Bali to świątynie, świątynie i jeszcze raz świątynie, a mieszkańcy wyspy są z pewnością najbardziej religijną grupą etniczną w Indonezji. Ich pobożność przekłada się głównie na uśmiechy, bo Bali to również kraina uśmiechu.

Uwierzcie nam, że tutaj jak nigdzie indziej możecie znaleźć drogę do własnego wnętrza i harmonii.

 

Zapraszamy!